Vitality Slezsko

S námi začínáte žít!
Z nami zaczynacie żyć
Česky Polski English
facebook
Photo 1 Photo 2 Photo 3 Photo 4 Photo 5 Photo 6 Photo 7 Photo 8 Photo 9 Photo 10 Photo 11

Ośrodek sportowy Wędrynia

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Zapewniamy Państwu, że będziecie nas opuszczać
w dobrym nastroju, z poczuciem, że zrobiliście coś nie tylko dla swojej kondycji fizycznej, ale też dla spokoju ducha, który jest w dzisiejszych czasach tak bardzo istotny.

Ćwiczenia dla dzieci

Kurs ćwiczeń dla dzieci jest adresowany do rodziców z dziećmi w wieku od 6 tygodni do 3 lat. Każdy pod pojęciem ćwiczeń wyobraża sobie ruch, ruch i tylko ruch. Ćwiczenia dla dzieci to jednak nie tylko ruch, rodzice będą mogli także usłyszeć ciekawy wykład o istotnych dla nich kwestiach (ząbkowanie, nocnik, najczęstsze choroby itp.) według odpowiedniej grupy wiekowej. Podczas ćwiczeń rodzic będzie miał możliwość dyskusji na konkretny temat. Lekcje dla dzieci będą prowadzone tematycznie np. umysłowa, plastyczna, muzyczna itp. Część praktyczna prowadzona jest zawsze zabawną formą gry, uzupełniają ją piosenki i rymowanki. Każda lekcja trwa godzinę.

Minimalna ilość: 3 dzieci

Zakres ćwiczeń: 16 lekcji

Cena ćwiczeń: 1500,-

Data pierwszej lekcji: wg zainteresowania

Częścią zgłoszenia jest też oświadczenia dotyczące stanu zdrowia dziecka, które rodzić podpisuje na spotkaniu informacyjnym (najpoźniej jednak podczas wpłaty za kurs), o którym zostanie poinformowany z wyprzedzeniem.

© 2008-2011 Vitality Slezsko, s.r.o. | Struktura webu
Redakční systém Webpatron | Vytvořila ETORA
http://www.radegast.czhttp://www.budamar.skhttp://www.ferona.czhttp://www.trz.cz